.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Державна податкова адміністраціяЋплатить

ЗМІСТ
ВСТУП........................................................................................................................2
РОЗДІЛ 1. Організаційно-функціональна характеристика органів ДПА............3
РОЗДІЛ 2. Відділ по роботі з платниками податків..............................................8
РОЗДІЛ 3. Відділ справляння податків з юридичних осіб..................................14
РОЗДІЛ 4. Відділ справляння податків з фізичних осіб......................................24
РОЗДІЛ 5. Відділ обліку та звітності.....................................................................31
РОЗДІЛ 6. Відділ документальних перевірок юридичних осіб..........................35
РОЗДІЛ 7. Відділ примусового стягнення платежів до бюджету.......................42
РОЗДІЛ 8. Відділ комп’ютеризації........................................................................48
ВИСНОВКИ.............................................................................................................51
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ...............................................................54
ВСТУП
Податки є основним джерелом наповнення дохідної частини бюджету. Отже, від ефективної та збалансованої праці всіх складових податкової системи залежить майбутній розвиток держави та її громадян. Насамперед, це стосується Державної податкової адміністрації України та податкових інспекцій і їх відділень. Якісна та прозора робота цих органів буде сприяти тому, що платники, захочуть сплачувати податки, адже вони знатимуть, що ці платежі спрямовані на розвиток економки, а отже і кожної людини, яка проживає в Україні. Безумовно, щоб отримати відповідний результат потрібно вчинити належні дії з боку держави, в сфері реформування податкової системи. Для цього необхідно, щоб у податковій сфері працювали виключно висококваліфіковані спеціалісти, які б керувались чітким законодавством, щодо сплати податків, яке б не змінювалось кожного року, залежно від вподобань політиків при владі, а було б складене виходячи з реальних економічних законів. 
Об’єктом дослідження переддипломної практики є Острозьке відділення Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції, а предметом усі процеси, пов’язані з його діяльністю. Основною метою переддипломної практики є закріплення теоретичних знань, одержаних в процесі навчання, формування професійних навичок, вмінь, необхідних для майбутньої роботи та досвіду організаційної роботи, навички приймати самостійні рішення по конкретних напрямках роботи в реальних виробничих умовах.
Основним завданням практики є дослідження діяльності Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції, виявлення недоліків у його функціонуванні та розроблення перспективних шляхів розвитку.
Для всебічного вивчення об’єкта дослідження використаємо такі методи: монографічний, порівняння, узагальнення, економіко-математичний.Ћплатить