.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Представники громадських організацій і трудових колективів у кримінальному процесі



Ћплатить




План.

Вступ.
1. Участь громадського обвинувача та громадського захисника, як одна з форм участі громадських організацій та трудових колективів в кримінальному процесі.
1.1. Обставини, що виключають участь у справі громадського захисника чи громадського обвинувача.
2. Порука громадська організації або трудового колективу, як одна з форм участі в кримінальному процесі.
3. Загальна зарактеристика суду присяжних на досвіді інших країн.
3.1. Перспективи запровадження суду присяжних  в Україні.
Висновок
                                       Вступ.

Конституція України закріплено право громадян безпосередньо брати участь у розслідуванні кримінальних справ та здійсненні судочинства через присяжних чи особисто. Незважаючи на юридичне закріплення даного принципу, громадськість, як правило, виявляє доволі малий інтерес до даного процесу. Крім цього дане положення, як правило не застосовується також через ініціативу державних правоохоронних органів.
Варто також звернути увагу на такий аспект участі громадськості як запобігання злочинності. Чинним КПК передбачається порушення кримінальної справи за повідомленням про злочин громадськості чи окремих громадян. Громадянам також надається право затримувати злочинців і згодом приводити їх в правоохоронні органи. Передбачається також право громадян запобігати вчинюваному злочину. Проте дані положення, як правило байдуже сприймаються населенням. Причиною цього на мою думку є недовіра до правоохоронних органів та зневіра у їх допомозі.  
Необхідність покращення судочинства в даній сфері є просто нагальною це дасть новий поштовх до розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні.





Ћплатить