.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Статті


 
 

Пріоритети розвитку транскордонного співробітництва України та Польщі Важливість

Важливість розвитку українсько-польського транскордонного співробітництва у контексті активізації процесів економічної інтеграції між нашими державами зумовлюється, насамперед, стратегічними імперативами регіональної політики ЄС, яка нині розвивається саме в євроінтеграційному ключі. Адже регіональна складова в сучасній політиці ЄС відіграє дедалі активнішу роль, а «стратегічна важливість регіонального фактору зумовлена комплексом обставин, повязаних із сучасним процесом європейської інтеграції, зокрема політикою розширення ЄС на Схід».277 При цьому першочергове значення надається вирівнюванню показників економічного розвитку окремих територій та забезпеченню гідних умов життя мешканцям регіонів, які мають ознаки депресивності.

Скачать курсовую Пріоритети розвитку транскордонного співробітництва України та Польщі Важливість

Дата публікації: 11.05.2011
Прочитано: 3822 разів

Інституційно-організаційне забезпечення розвитку зовнішньоекономічних звязків

Україна і Польща, як постсоціалістичні держави, успадкували всі проблеми та нашарування, що були характерними для країн Центральної та Східної Європи у період звільнення від тоталітаризму та синдромів планової економіки. Це стосується як високого ступеня централізації влади, так і недосконалої економічної інфраструктури. Проте, однією із головних проблем була (а в Україні залишається до цього часу) неадекватність рівня розвитку громадянського суспільства тим вимогам, які поставила перед країною глобалізація та європейська інтеграція.

Скачать курсовую Інституційно-організаційне забезпечення розвитку зовнішньоекономічних звязків

Дата публікації: 11.05.2011
Прочитано: 10192 разів

Реформування системи адміністративно-управлінських важелів

Розпад політичної та економічної системи, сформованої протягом періоду соціалістичного будівництва на території держав Центральної та Східної Європи став, як уже зазначалося, передумовою повномасштабного переходу цих країн до ринкових принципів соціально-економічного розвитку, основою якого є ліквідація командно-адміністративних методів управління та зміна суспільної філософії в напрямку підвищення рівня громадської активності. У звязку з цим нова влада постсоціалістичних країн зіткнулася з невідкладною потребою демонтувати стару систему адміністративного управління та замінити її на нову, більш придатну для забезпечення прогресивних ринкових і суспільних перетворень.

Скачать курсовую Реформування системи адміністративно-управлінських важелів

Дата публікації: 11.05.2011
Прочитано: 4401 разів

Зовнішньоторговельні відносини України та Польщі

Взаємне узгодження економічних порядків держав є одним із головних чинників позитивного впливу на розвиток двосторонніх економічних взаємовідносин. Причому такий вплив, з еволюційної точки зору, має властивості обопільної дії. Тобто, з одного боку, економічні порядки, притаманні тим чи іншим державам і виявлені у відповідних суспільних і господарських традиціях, формуються під дією зовнішньоекономічних важелів, насамперед торговельної політики та інвестиційного співробітництва, а з іншого боку, самі стають важливим чинником розвитку зовнішньої торгівлі та поліпшення інвестиційного клімату держави.

Скачать курсовую Зовнішньоторговельні відносини України та Польщі

Дата публікації: 11.05.2011
Прочитано: 5916 разів

Уніфікація економічних порядків як чинник розвитку українсько-польських відносин

Ефективний розвиток українсько-польського економічного співробітництва в сучасних умовах можливий насамперед в руслі узгодження принципів ведення економічної політики наших держав. Головним пріоритетом на цьому шляху є уніфікація економічних порядків. Саме вона, як показує досвід європейської інтеграції постсоціалістичних держав, слугує надійною основою для формування ефективних моделей зовнішньоекономічного співробітництва, спираючись на ліквідацію різного роду правових, нормативних, управлінських, операційних, психологічних, суспільних, політичних та інших барєрів.

Скачать курсовую Уніфікація економічних порядків як чинник розвитку українсько-польських відносин

Дата публікації: 11.05.2011
Прочитано: 4958 разів
 
 
Всього 3640 на 728 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 721 | 722 | 723 | 724 | 725 | 726 | 727 | 728 ]