www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Відповіді на Ваші питання

На цій сторінці ви знайдете відповіді на запитання, які часто нам задаютьЗвідки у вас стільки наукових робіт?

- Переважна більшість робіт була написана нами особисто та нашими колегами за останні 7 років. Практично всі курсові та дипломні роботи є у вільному доступі в бібліотеках університетів та інститутів. А ще деякі роботи нам просто дарували студенти після успішного захисту та закінчення навчального закладу.

Чому ви берете гроші, якщо дипломні та курсові роботи безкоштовні?

- Гроші за курсові та дипломні роботи ми не беремо (зверніть увагу на те, що роботи всі різні: курсові, дипломні, дисертації, а вартість послуг одна і та сама). Символічна плата фактично за надані послуги з оформлення та пересилання самих робіт береться для підтримки роботи нашого сайту та на каву і пиво працівникам.

Я хочу знати, які гарантії є на курсові та дипломні роботи? Якщо я заплачу, а отримаю пустий файл з іншою інформацією?

- Гарантій на роботи ми не надаємо жодних, адже ми їх не продаємо! Проте запевнимо вас на 200%, що всі курсові та дипломні були вручну перемодеровані перед додаванням в каталог. Ми зацікавлені в тому, щоб ви звернулися до нас ще та привели друзів. Будемо раді, якщо наш сайт допоможе вам у пошуку курсових та дипломних робіт на українській мові з метою написання власного дослідження.

А чи не мучить вас совість, що ви даруєте освіту?

- При бажанні обманути викладача студент знайде 1000 способів це зробити. Він може навіть десь купити курсову чи дипломну роботу, а потім її успішно захисти. В той же час, якщо студент бажає отримати знання, навики та уміння, то він напише свою дисертацію власноруч, а ми лише готові допомогти. Мета нашого проекту – наочно показати, як пишуться наукові роботи, як вони оформляються та які джерела можна використати у власному дослідженні.

Я бажаю отримати певну роботу з вашого сайту, як це зробити і чи довго це?

- Дуже просто: обираєте бажану тему, тиснете кнопку СКАЧАТИ, потім оплачуєте послуги зі способів: 1. відсилаєте СМС на вказаний номер, у відповідь вам приходить код, який ви вставляєте у відповідну графу і отримуєте посилання на завантаження курсової чи дипломної роботи. 2. перераховуєте матеріальну допомогу через систему WEBMONEY і отримуєте посилання для зберігання файлу на вашому компютері.

Мені подобається ваша ідея і я хочу додати свою роботу в ваш каталог. Що для цього мені потрібно зробити?

- Ми з радістю приймемо вашу роботу до себе в базу. Вам потрібно написати нам листа з прикріпленою роботою. Після перевірки ми викладемо її в базу. Більше того, в знак подяки ми подаруємо вам на вибір будь-яку роботу з нашого архіву. Давайте співпрацювати.

Я оплатив ваші послуги, проте посилання не робоче – що мені робити?

- Будемо Вам вдячні, якщо ви вкажете на наші помилки в роботі сайту. Ми виправимо посилання, а роботу вишлемо вам напряму на вашу електронну скриньку.

Оплатив ваші послуги, скачав архів з роботою, але це зовсім не та курсова, яку я замовляв – в архіві інший файл.

- Ми вишлемо Вам роботу напряму на електронну скриньку, якщо виникне подібна ситуація. Просимо вибачення наперед за можливі негаразди в роботі.

Я знайшов у вас в архіві свою роботу і не бажаю, щоб вона була доступна загалу.

- Без проблем, ми видалимо вашу роботу з нашої бази (очевидно вона потрапила туди помилково) за умови, що ви доведете ваше авторство. В такому випадку напишіть нам листа в підтримку.