.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Відповіді на ваші питання

На цій сторінці ви знайдете відповіді на запитання, які часто нам задаютьЯ оплатив ваші послуги, проте посилання не робоче або взагалі на пошту нічого не прийшло - що мені робити?

- Якщо лист не прийшов, то для початку перевірте папку СПАМ.

- Якщо в спамі нема або посилання не робоче, тоді напишіть нам на пошту info@diploma.org.ua. Ми виправимо посилання, а роботу вишлемо вам напряму на вашу електронну скриньку якомога скоріше.


Оплатив ваші послуги, скачав архів з роботою, але архів не відкривається.

- Роботи на сайті запаковані архіваторов RAR. Тому для відкриття архіву користуйтесь будь-який доступним вам архіваторов. В разі, якщо архів не відкривається, напишіть нам на пошту info@diploma.org.ua, і ми вишлемо вам роботу напряму на електронну скриньку, якщо виникне подібна ситуація. Просимо вибачення наперед за можливі негаразди в роботі.


Звідки у вас стільки наукових робіт?

- Переважна більшість робіт була написана нами особисто та нашими колегами за останні 7 років. Деякі роботи нам просто дарували студенти після успішного захисту та закінчення навчального закладу.


Чому ви берете гроші, якщо дипломні та курсові роботи безкоштовні?

- Гроші за курсові та дипломні роботи ми не беремо (зверніть увагу на те, що роботи всі різні: курсові, дипломні, дисертації, а вартість послуг одна і та сама). Символічна плата фактично за надані послуги з оформлення та пересилання самих робіт береться для підтримки роботи нашого сайту та на каву працівникам.


Я хочу знати, які гарантії є на курсові та дипломні роботи? якщо я заплачу, а отримаю пустий файл з іншою інформацією?

- Гарантій на роботи ми не надаємо жодних, адже ми їх не продаємо! ѕроте запевнимо вас на 200%, що всі курсові та дипломні були вручну перемодеровані перед додаванням в каталог. Ми зацікавлені в тому, щоб ви звернулися до нас ще та привели друзів. Будемо раді, якщо наш сайт допоможе вам у пошуку курсових та дипломних робіт на українській мові з метою написання власного дослідження.


А чи не мучить вас совість, що ви даруєте освіту?

- При бажанні обманути викладача студент знайде 1000 способів це зробити. він може навіть десь купити курсову чи дипломну роботу, а потім її успішно захисти. в той же час, якщо студент бажає отримати знання, навики та уміння, то він напише свою дисертацію власноруч, а ми лише готові допомогти. Мета нашого проекту - наочно показати, як пишуться наукові роботи, як вони оформляються та які джерела можна використати у власному дослідженні.


я бажаю отримати певну роботу з вашого сайту, як це зробити і чи довго це?

- Дуже просто: обираєте бажану тему, тиснете кнопку —СКАЧАТИ ЗА 50 ГРН, потім оплачуєте послуги й отримуєте посилання на завантаження курсової чи дипломної роботи.


Мені подобається ваша ідея і я хочу додати свою роботу в ваш каталог. Що для цього мені потрібно зробити?

- Ми з радістю приймемо вашу роботу до себе в базу. вам потрібно написати нам листа з прикріпленою роботою. Після перевірки ми викладемо її в базу. Більше того, в знак подяки ми подаруємо вам на вибір будь-яку роботу з нашого архіву. Давайте співпрацювати.


я знайшов у вас в архіві свою роботу і не бажаю, щоб вона була доступна загалу.

- Без проблем, ми видалимо вашу роботу з нашої бази (очевидно вона потрапила туди помилково) за умови, що ви доведете ваше авторство. в такому випадку напишіть нам листа в підтримку.