Хороші ресурси

  • Нема контенту для цього блока!

Скачати курсову роботу

Студентські статті

  • Нема контенту для цього блока!

Наукові ресурси

Украинская Баннерная Сеть www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Відповіді на Ваші питання

На цій сторінці ви знайдете відповіді на запитання, які часто нам задаютьЗвідки у вас стільки наукових робіт?

- Переважна більшість робіт була написана нами особисто та нашими колегами за останні 7 років. Практично всі курсові та дипломні роботи є у вільному доступі в бібліотеках університетів та інститутів. А ще деякі роботи нам просто дарували студенти після успішного захисту та закінчення навчального закладу.

Чому ви берете гроші, якщо дипломні та курсові роботи безкоштовні?

- Гроші за курсові та дипломні роботи ми не беремо (зверніть увагу на те, що роботи всі різні: курсові, дипломні, дисертації, а вартість послуг одна і та сама). Символічна плата фактично за надані послуги з оформлення та пересилання самих робіт береться для підтримки роботи нашого сайту та на каву і пиво працівникам.

Я хочу знати, які гарантії є на курсові та дипломні роботи? Якщо я заплачу, а отримаю пустий файл з іншою інформацією?

- Гарантій на роботи ми не надаємо жодних, адже ми їх не продаємо! Проте запевнимо вас на 200%, що всі курсові та дипломні були вручну перемодеровані перед додаванням в каталог. Ми зацікавлені в тому, щоб ви звернулися до нас ще та привели друзів. Будемо раді, якщо наш сайт допоможе вам у пошуку курсових та дипломних робіт на українській мові з метою написання власного дослідження.

А чи не мучить вас совість, що ви даруєте освіту?

- При бажанні обманути викладача студент знайде 1000 способів це зробити. Він може навіть десь купити курсову чи дипломну роботу, а потім її успішно захисти. В той же час, якщо студент бажає отримати знання, навики та уміння, то він напише свою дисертацію власноруч, а ми лише готові допомогти. Мета нашого проекту – наочно показати, як пишуться наукові роботи, як вони оформляються та які джерела можна використати у власному дослідженні.

Я бажаю отримати певну роботу з вашого сайту, як це зробити і чи довго це?

- Дуже просто: обираєте бажану тему, тиснете кнопку СКАЧАТИ, потім оплачуєте послуги зі способів: 1. відсилаєте СМС на вказаний номер, у відповідь вам приходить код, який ви вставляєте у відповідну графу і отримуєте посилання на завантаження курсової чи дипломної роботи. 2. перераховуєте матеріальну допомогу через систему WEBMONEY і отримуєте посилання для зберігання файлу на вашому компютері.

Мені подобається ваша ідея і я хочу додати свою роботу в ваш каталог. Що для цього мені потрібно зробити?

- Ми з радістю приймемо вашу роботу до себе в базу. Вам потрібно написати нам листа з прикріпленою роботою. Після перевірки ми викладемо її в базу. Більше того, в знак подяки ми подаруємо вам на вибір будь-яку роботу з нашого архіву. Давайте співпрацювати.

Я оплатив ваші послуги, проте посилання не робоче – що мені робити?

- Будемо Вам вдячні, якщо ви вкажете на наші помилки в роботі сайту. Ми виправимо посилання, а роботу вишлемо вам напряму на вашу електронну скриньку.

Оплатив ваші послуги, скачав архів з роботою, але це зовсім не та курсова, яку я замовляв – в архіві інший файл.

- Ми вишлемо Вам роботу напряму на електронну скриньку, якщо виникне подібна ситуація. Просимо вибачення наперед за можливі негаразди в роботі.

Я знайшов у вас в архіві свою роботу і не бажаю, щоб вона була доступна загалу.

- Без проблем, ми видалимо вашу роботу з нашої бази (очевидно вона потрапила туди помилково) за умови, що ви доведете ваше авторство. В такому випадку напишіть нам листа в підтримку.

 
 
 

Трошки реклами