.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Господарсько-договірні документи



Ћплатить




ЗМІСТ


ЗМІСТ 2
ВСТУП 3
РОЗДІЛ І. ПОНЯТТЯ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКО-ДОГОВІРНИХ ДОКУМЕНТІВ 5
РОЗДІЛ II. ОСОБЛИВОСТІ ТРУДОВИХ ДОГОВІРІВ В ГОСПОДАРСЬКОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ 9
2.1 Поняття трудового договору 9
2.2 Види трудового договору 11
РОЗДІЛ III. КОНТРАКТ ТА УГОДА ЯК ОСОБЛИВІ ФОРМИ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ 27
3.1 Поняття трудового контракту в законодавстві України про працю 27
3.2 Порядок укладення контракту 30
3.3 Зміст контракту 31
3.4 Поняття та особливості трудових угод 33
ВИСНОВКИ 37
ЛІТЕРАТУРА 39
ДОДАТКИ 40


 

ВСТУП

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності. Відповідно до цього положення рівність трудових прав незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять, місця проживання та інших обставин зафіксована і в Кодексі законів про працю.
 Організація економіки України на ринкових засадах припускає застосування різних правових форм залучення громадян до праці. При чому, всі ці різні правові форми пов’язані з реалізацією громадянами конституційного права на працю. 
 Складовою частиною такого механізму є контрактна система наймання працівників. Як нова форма регулювання трудових правовідносин контракт передбачає більшу гнучкість в умовах наймання працівників, режиму їх трудової діяльності та її оплати. Нове трудове законодавство і практика його застосування свідчать, що трудовий договір (контракт) в умовах ринкової економіки слід розглядати не тільки як форму реалізації права на працю, а й як дійовий засіб правового регулювання трудових відносин і захист прав та свобод людини і громадянина.
Договір – це угода двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов’язків. Договір може бути укладено між окремими громадянами, між громадянами і організаціями і між організаціями.
В основі нових умов господарювання і розвитку ринкових відносин лежить економічна самостійність підприємств, і договір між підприємствами в одним з важливих засобів міжвиробничих зв’язків. 
Існують договори різних видів. Цивільний кодекс передбачав такі договори: поставки, купівлі-продажу, закупівлі сільськогосподарської продукції, позики, наймання житлового приміщення та інші. Найпоширенішими договорами між організаціями і підприємствами в договори поставки, оренди приміщень, підряду.





Ћплатить