.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Я хочу кохати та бути коханимТайлер і Діна були близькими друзями вже три місяці. Діна дивиться на ці відносини як на щось надзвичайне. Тайлер здається їй таким милим. Кожне неділю він ходить до церкви, і вони сидять поруч все служіння. Батьки Діни не дуже втішного думки про Тайлері, але вона думає, що вони звикнуть. Пару раз він приводив її додому дуже пізно, але не це було його помилкою. Діна клянеться, що вони просто розмовляли і втратили лік часу. Єдина проблема, яка турбує Діну по-справжньому, це невпевненість Тайлера в тому, що Біблію як підставу для їх відносин. Він не розуміє її довіри Божої волі чи її бажання весь час слухатися своїх батьків. Є ще одна маленька деталь.

Більшості друзів Діни Тайлер теж не подобається, і для них незрозуміло, чому Діна зустрічається з ним. А вона мріє про те, як було б чудово, якби Бог прямо з небес сказав їм, що Йому подобається їх дружба. Може бути, ти зараз сидиш і говориш такі слова: «Джош, у мене інші проблеми. Мені потрібна допомога в розмові з батьками, щоб вони дозволили мені взяти машину на ці вихідні, адже ви не знаєте, які вони. Мені потрібна допомога у вирішенні мільярда питань: не тільки, коли краще призначити побачення і на кому одружуватися, але і в якій коледж піти вчитися, який факультет обрати, чим зайнятися влітку. Це навіть неповний список усього, з чим я повинен розібратися на цьому тижні. Мене не турбує Божа воля щодо Діни, але навіть я відчуваю, що Тайлер не підходить їй. Мене не цікавить грандіозність Божого плану для всього всесвіту. Я повинен дізнатися Божу волю щодо себе ».

Кохати людину так, як вона цього заслуговує, це певне мистецтво. Мистецтво проявляти почуття та турбуватися про людину. Так, більш детальне про реальне мистецтво ви можете дізнатися тут.


Дата публікації: 16.04.2012
Прочитано: 641 разів