.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Освіта для бухгалтера як шлях до підвищення рівня компетентностіБухгалтер - це одна з найпопулярніших економічних спеціальностей. У теж час складність роботи бухгалтером полягає в тому, що він змушений постійно відслідковувати зміни в чинному законодавстві, а значить повинен регулярно підвищувати свій професійний рівень.
Щоб продемонструвати компетентність професійному бухгалтеру необхідно володіти професійними знаннями та мати належний рівень професійної підготовки.
Компетентність може бути досягнута за допомогою різних форм навчання та розвитку. Отже, додаткова освіта для бухгалтера не просто бажання - це необхідність, для того, щоб мати можливість підтвердити необхідний рівень компетенції.
Нещодавно було прийнято ряд змін до чинного законодавства України згідно з якими публічні акціонерні товариства та страховики мають складати фінансову звітність у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності.
Для виконання цього завдання бухгалтеру необхідно мати відповідний рівень компетентності та знання МСФЗ, включаючи навички і судження для оцінки їх впливу на конкретну ситуацію.
Найбільш популярними програмами (професійними сертифікаціями) у середовищі бухгалтерів вважаються CAP / CIPA і ACCA (курс ДіпІФР). Їх популярність обумовлена тим, що все більше і більше підприємств складає фінансову звітність відповідно до МСФЗ. У рамках цих програм бухгалтер може отримати базові знання основ МСФЗ.
Дата публікації: 02.10.2011
Прочитано: 1130 разів