.
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 306628194038

Статті


 
 

Вимоги до оформлення - висновки, список використаних джерел, додатки

Вимоги до оформлення висновків, списку використаних джерел, додатків в курсовій роботі

Скачать курсовую Вимоги до оформлення - висновки, список використаних джерел, додатки

Дата публікації: 13.05.2011
Прочитано: 3304 разів

Тема курсової роботи та етапи написання курсово дипломної роботи

Тема курсової роботи єдина для всіх студентів - «Розробка маркетингового плану», але підприємство, для якого буде розроблено маркетинговий план, обирається кожним студентом індивідуально. Дослідження у курсовій роботі здійснюється на підставі детального ознайомлення з конкретною проблемою. На цій стадії необхідно обґрунтувати напрям дослідження, пояснити причини вибору теми та її актуальність.

Скачать курсовую Тема курсової роботи та етапи написання курсово дипломної роботи

Дата публікації: 13.05.2011
Прочитано: 4252 разів

Основні етапи виконання курсової роботи

Кожному студенту кафедра призначає керівника, який надає методичну допомогу при написанні курсової роботи. Керівник здійснює індивідуальне консультування студента, допомагає йому скласти план курсової роботи, контролює дотримання графіку виконання, рецензує частини роботи і завершений рукопис, готує студента до захисту роботи.

Скачать курсовую Основні етапи виконання курсової роботи

Дата публікації: 13.05.2011
Прочитано: 1630 разів

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи Маркетинг для студентів

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи для студентів напряму підготовки 6.030507 Маркетинг, упорядник О.С. Євсейцева. Одним із видів індивідуальної роботи студентів на другому курсі с курсова робота, рівень підготовки якої свідчить про ступінь засвоєння студентами здобутих знань з дисципліни «Маркетинг».

Скачать курсовую Методичні рекомендації до виконання курсової роботи Маркетинг для студентів

Дата публікації: 13.05.2011
Прочитано: 2731 разів

Українсько-польське транскордонне співробітництво та функціонування єврорегіонів

Система українсько-польського транскордонного співробітництва протягом останніх років зазнала відчутних змін, повязаних із входженням Польщі до ЄС. З одного боку, ці зміни зумовлені трансформацією формату зовнішньоекономічної діяльності нашого західного сусіда завдяки адаптації польського законодавства до вимог Євросоюзу, а також узгодженням зовнішньополітичного курсу зі спільною стратегією ЄС. Водночас, повномасштабна інтеграція Польщі в економічний і політичний простір ЄС поставила на порядок денний проблему ідентифікації ролі та місця цієї країни у рамках згаданої організації. Одним із пріоритетних напрямків спеціалізації Польщі в цьому контексті може бути її геополітична місія моста Західної Європи на пострадянський простір. Це означає, що для Польщі, як субєкта ЄС, надзвичайно важливим залишається питання збереження добрих партнерських стосунків зі своїми східними сусідами, насамперед, Україною. Розвиток таких стосунків видається найбільш ефективним саме в транскордонному вимірі.

Скачать курсовую Українсько-польське транскордонне співробітництво та функціонування єврорегіонів

Дата публікації: 11.05.2011
Прочитано: 11566 разів
 
 
Всього 3640 на 728 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 720 | 721 | 722 | 723 | 724 | 725 | 726 | 727 | 728 ] [>>]